KATKIDA BULUNANLAR

Ahmet Sait Öner

Serbest avukatlık mesleğini yürütmektedir. Aynı zamanda Adalet ve İlim Akademisi’nin (ADİL) yöneticiliğini yapmaktadır. Hukuk alanında çalışma ve araştırmaları devam etmektedir.

Ali Osman Karaoğlu

University of London bünyesinde Uluslararası Hukuk alanında yüksek lisans ve İstanbul Şehir Üniversitesi’nde Kamu Hukuku alanında doktorasını tamamladı. Hâlihazırda Yalova Üniversitesi’nde öğretim üyesi olarak çalışmaktadır.

Deniz Baran

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde lisans ve yüksek lisansını tamamlamıştır. Aynı üniversitede uluslararası hukuk alanında doktorasını yapmaktadır. İstanbul Üniversitesi’nde Milletlerarası Hukuk Bölümünde araştırma görevlisidir.

Gülnaz Yücel

İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler lisans bölümünden mezun oldu. Milli Savunma Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler yüksek lisans programında öğrenimine devam etmektedir.

Vildan Gülsev

2016 yılında İstanbul Şehir Üniversitesinde başlamış olduğu Hukuk Fakültesi eğitimini 2021 yılında Marmara Üniversitesinde tamamlamıştır. Halihazırda yasal stajını yapmaktadır.