Türkiye ve Malezya'da İslam İktisadı ve Finansı Eğitimi Çalıştayı

30 Kasım -1

İLKE İlim Kültür Eğitim Derneği kurumu olan İslam İktisadı Araştırma Merkezi (İKAM), Uluslararası İslami Finans Eğitimcileri Konseyi (ICIFE) ortaklığıyla 17 Temmuz 2017’de İstanbul’da “Türkiye ve Malezya'da İslam İktisadı ve Finansı Eğitimi” çalıştayını düzenleyecek.
İslam İktisadı alanında çalışmaların bir imkan ve zorunluluk olarak ortaya çıktığı günümüzde İKAM, külli bir sistem için çalışmalarına devam ediyor. Çıkardığı yayınlarla, düzenlediği çalıştaylar ve derslerle İslam İktisadı alanında adından oldukça söz ettiren İKAM, ICIFE ortaklığıyla Türkiye ve Malezya’da İslam İktisadı ve Finansı Eğitimi çalıştayını düzenleyecek.
Çalıştay kapsamında, İslam İktisadı ve Finansı alanındaki eğitim ve çalışmaların mevcut durumu ve gelecekte alacağı şekil üzerinde bir çok değerlendirme yapılacak. Çalıştay, alanında yetkin araştırmacıların katımlıyla dünyada ve Türkiye’de bu alanda çalışma yürüten araştırmacılar arasında yeni bir iş birliği platformu oluşturulacaktır.
Türkiye’de ve Malezya’da İslam İktisadı ve Finansı Eğitimi Çalıştayı”nın bir tecrübe paylaşım ve güncel çalışmaların sunulduğu önemli bir etkinlik olması bekleniyor.

PROGRAM AKIŞI
Program

ÜYE KURULUŞLARIMIZ

ARAŞTIRMA MERKEZLERİMİZ