KURUMSAL KOORDİNASYON TOPLANTISI İGİAD’IN EV SAHİPLİĞİNDE GERÇEKLEŞTİ

18 Mayıs 2017

İLKE İlim Kültür Eğitim Derneği çatısı altında yeralan kurumları ile koordinasyonu artırmak amacıyla yapılan Kurumsal Kordinasyon Toplantılarının onuncusu İGİAD-Türkiye İktisadi Girişim ve İş Ahlakı Derneği ev sahipliğinde gerçekleşti. Kordinasyon toplantıları dernek yönetim kurulu başkanları, genel sekreterleri ve yönetim kurullarından iki üyenin katılımıyla toplanmaktadır.
2017 yılının ikinci kordinasyon toplantısında İLKE Yürütme Kurulu Başkanı Lütfi Sunar, İGİAD YK Başkanı Ayhan Karahan, İLEM YK Başkanı Süleyman Güder, YEKDER YK Başkanı Yusuf Alpaydın ile beraber, yönetim kurullarını temsilen Celalettin Cingöz, Hüseyin Acar, Nuri Ecevit, Faruk Özkaya, İsmail Karahan, Ömer Çiçek, Muhammed Öztabak, Asiye Şahin katıldı. Ayrıca Kadir Yaman, Tezcan Kuzu Mehmet Yıldırım ve Sinan Polat hazır bulunmuştur.
Yemek ikramıyla başlayan toplantıda dernek başkanları rutin dışı proje ve çalışmaları hakkında bilgi vermiştir. Kurumsal tanıtım ve imaj çalışmalarının da görüşüldüğü toplantıda, somut işbirliği teklifleri üzerinde de durulmuştur.
İLKE ve kurumlarının geleceklerine etki edecek vizyon ve projelerin de konuşulduğu toplantıda internet tabanlı IT sisteminin güvenlik altyapısının gözden geçirilmesi için çalışma yapılmasına karar verilmiştir.
İLKE Yürütme Kurulu Başkanı Lütfi Sunar, ev sahibi İGİAD Başkanı Ayhan Karahan’a teşekkür plaketi sunmasının ardından toplantı karşılıklı iyi niyet temennileri ile son bulmuştur.

ÜYE KURULUŞLARIMIZ

ARAŞTIRMA MERKEZLERİMİZ