İLKE'de Bayramlaşma Heyecanı!

22 Nisan 2023

İLKE ve kurumlarımızın üye ve gönüllülerinin katılımıyla gerçekleşen Ramazan Bayramlaşmasını, İLKE Vakfı ev sahipliğinde gerçekleştirdik. Bayramın ikinci gününde gerçekleştirdiğimiz buluşmada, mensuplarımızla bir araya gelerek bayram sevincini paylaştık.


Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başlayan programda daha sonra, YEKDER Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Türkan, İGİAD adına Şükrün Alkan, İLEM Yönetim Kurulu Başkanı Taha Eğri, İLKE Vakfı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ümit Güneş ve İLKE Vakfı Mütevelli Heyet Başkanı Nihat Erdoğmuş, İLKE Denetleme Kurulu Üyeleri Sıddık Acarlar ve Davut Şanver birer selamlama konuşması yaparak, katılımcıların bayramlarını tebrik ettiler. Konuşmalarda deprem bölgesindeki hayatını kaybedenler ve depremzedeler anılarak buruk bir bayram sevinci yaşadığımız ifade edildi.


Buluşmaya aileleriyle katılan çocuklara bayram hediyesi takdim ederek onların bayram sevincine ortak olduk. Bayramlaşma misafirlerimizin çay sohbetiyle devam etti. Samimi bir atmosferde gerçekleşen buluşma, İLKE Vakfı camiası ve diğer kurumlarımızın üyeleri arasındaki dayanışma ruhunu bir kez daha pekiştirdi.

 

ÜYE KURULUŞLARIMIZ

ARAŞTIRMA MERKEZLERİMİZ