İLKE ve İLEM Ekibi Kahvaltıda Bir Araya Geldi

19 Ağustos 2017

İLKE Mütevelli Heyeti’nde üyeler, İLKE ve İLEM çalışanları kahvaltıda bir araya geldi. 2017-2018 Dönemi öncesi düzenlenen kahvaltıda katılımcılar düşüncelerini, görüş ve önerilerini paylaşma imkânı buldu.
Yoğun bir katılımla gerçekleştirilen kahvaltı 09:00’da başladı. Kahvaltının ardından söz alan İLKE Mütevelli Heyeti Başkanı Davut Şanver: ”Bu kurum çatısı altında bir amaç birliği etrafında toplandık. Hepimizin amacı birdir. Bizlere verilen görevleri hakkıyla yerine getirmektir.” şeklinde konuştu.
Daha sonra söz alan Kurumsal Yönetim Akademisi Başkanı Prof. Dr. Nihat Erdoğmuş STK’larda profesyonel ve gönüllü çalışan istihdamına değinerek: “STK’larda bu dengeyi oturtmak zordur. Bir taraftan bir gönül bağı oluşturulması gerekirken bir taraftan da işlerimizi profesyonel bir şekilde yürütmemiz gerekmektedir. İLKE Derneği olarak gerek çalışanlarımızın özlük haklarına yaptığımız düzenlemelerle, gerekse de ortaya çıkan birimi diğer STK’larla paylaşma zemini oluşturmaya önem verdik.” şeklinde düşüncelerini dile getirdi.
İLKE çalışanlarından Bilal Şanver: “Bazı hasletler bireyseldir; her şeyi profesyonellikle açıklamak doğru değildir.” şeklinde konuşarak düşüncelerini paylaşmıştır.
İLKE Mütevelli Heyeti üyesi İbrahim Halil Üçer: “İşimizi gönüllü-profesyonel herkes itkan ile yapmalıdır. Bir işi gönüllü hale getiren niyettir. İşi ücret almak ya da almamak konusuna hasretmemek gerekir.” şeklinde konuşmuştur.
Yaklaşık 3 saat süren kahvaltıda katılımcılar, sırayla söz alarak düşüncelerini ve önerilerini dile getirme imkânını bulmuştur. Kahvaltı karşılıklı iyi niyetlerin dile getirilmesiyle ve hayır duasıyla son bulmuştur.

ÜYE KURULUŞLARIMIZ

ARAŞTIRMA MERKEZLERİMİZ