İLKE Vakfı Ankara Temsilcisi Mehmet Fatih Serenli Oldu

04 Eylül 2020

İLKE Vakfı eğitim, ekonomi, hukuk ve sivil topluma yönelik çalışmalarına kadrosunu genişleterek devam ediyor.

Ülkemizin ve tüm dünyanın çözüm beklediği alanlarda ortaya koyduğu nitelikli faaliyetlerle adından söz ettiren İLKE Vakfı, Ankara temsilciliği ile çalışmalarını geniş kitlelere ulaştırma yolunda bir mesafe daha kat etti. İLKE Vakfı Ankara temsilcisi olarak Mehmet Fatih Serenli'yi görevlendirerek kadrosuna tecrübeli bir ismi daha dahil etti.

Mehmet Fatih Serenli'ye yeni görevinde başarılar dileriz.


Mehmet Fatih Serenli Kimdir?
1972 Kocaeli doğumlu olup aslen Bartın Amasralıdır. Ortaöğrenimini İstanbul İmam Hatip Lisesi’nde, lisans öğrenimini ise İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi'nde Kamu Yönetimi alanında tamamladı. Marmara Üniversitesi'nde İslam Hukuku, Londra İktisat Okulu’nda (LSE) da İktisat Tarihi üzerine yüksek lisans yaptı.

İslam İşbirliği Teşkilatı’na (İİT) bağlı olarak faaliyet gösteren İslam Ülkeleri İstatistik, Ekonomik ve Sosyal Araştırma ve Eğitim Merkezi’nde uzun süre yönetici olarak çalıştıktan sonra halen yönetim, işbirliği ve kalkınma alanlarında serbest danışmanlık yapmaktadır. Farklı sivil toplum kuruluşlarında yönetim kademelerinde gönüllü hizmet etmektedir. İyi derecede Arapça ve İngilizce bilmektedir. 

ÜYE KURULUŞLARIMIZ

ARAŞTIRMA MERKEZLERİMİZ