İLKE Üsküdar'daki Yeni Adresinde Faaliyetlerine Devam Ediyor

25 Ocak 2017

Kurulduğu günden bu yana sürdürdüğü çalışmalarıyla hayırlı işleri geliştirmeyi kendisine amaç edinen, hizmet verdiği alanlarda nitelikli, özgün ve takdir edilen çalışmalar gerçekleştiren İLKE İlim Kültür Eğitim Derneği, çalışmalarına daha nitelikli ve kurumsal bir çatı altında, kullanışlı bir mekanda devam edebilmek için 23 Ocak 2017'de Üsküdar Halk Caddesi Türbekapısı Sokak'taki yeni binasına taşındı.

Temelleri 2015 Ocak'ta atılan bina, bir yıllık bir yapım aşamasından sonra nihayete erdi. İLKE, yeni binasında, hizmetlerin niteliğiyle örtüşen, kullanışlı, eğitim çalışmalarına ve derneklerin temsiline uygun bir yapıya kavuşmuş oldu. İLKE'nin 8 katlı binasında; 90 kişilik çok amaçlı salon, 75 kişilik konferans salonu, 2 derslik, 1 toplantı salonu, 10 çalışma ofisi, kütüphane, mescit ve okuma salonu gibi birçok yaşam alanı yer alıyor.

İLKE yeni adresinde hizmet vermeye başlarken, 11 Şubat'ta yapılacak resmi açılışla gönüldaşlarıyla buluşmayı amaçlıyor.

İLKE kurumlarıyla beraber iş ahlakı ve girişimcilik, akademik çalışmalar ve yaygın din eğitimi alanında faaliyet göstermekte ve bu konularda stratejik bakışı geliştiren öncü çalışmalar yapmaktadır.

Bu çerçevede İLKE; kurumlarının çalışma alanlarında bilgi, politika ve strateji üreten, kamuoyunda kurumlarımızın temsilini sağlayan ve kurumsal ilişkileri geliştiren bir merkez işlevi üstlenmektedir.

ÜYE KURULUŞLARIMIZ

ARAŞTIRMA MERKEZLERİMİZ