İLKE Bülten 9 Çıktı

19 Nisan 2017

İLKE ve kurumları, iş dünyasında, sivil din eğitimi alanında, akademi camiasında; kıymetli ve nesilden nesile aktarılacak işlere imza atmaya 2017 yılında da devam ediyor.

İLKE Bültenin 9. sayısında; İLEM; İhtisas ve Eğitim programlarıyla yine dopdolu bir sezona girdi. Her biri alanında uzman olan ve yenilikçi çalışmalarıyla göz dolduran eğitimcilerimiz, akademisyenlerimiz lisans ve lisansüstü öğrencilerine hazırladıkları yoğun içerikli programlarla rehberlik etmeye devam ediyor. İLEM, Kudüs Konuşmaları serisi ile genç araştırmacıların Kudüs ile hemhal olmalarına katkı sağlamak için Kudüs Konuşmaları serisini gerçekleştiriyor. İGİAD, her yıl düzenlediği Girişimcilik Ödül Töreni’nin 2016 ödüllerini seneye özel olarak, 15 Temmuz’da ülkemizin işgaline yönelik darbe girişimine karşı durarak, vatanı kahramanca savunana milletimize ithafen düzenlendi. YEKDER, sivil din eğitimi çalışmalarına bu yıl da farklı konu ve atölyelerle devam ediyor. Sadece eğitimcileri geliştirme programlarını değil, ebeveynlerin çocuklarıyla ilişkilerinde izlemeleri gereken metotlara da yoğunlaşan YEKDER’in etkinliklerini bültende okuyabilirsiniz.

2017 yılının ilk bülteninde kurumlarımızın Ocak-Şubat ve Mart aylarında gerçekleştirdikleri etkinlikleri okuyabilir ve çalışmalarımız hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

ÜYE KURULUŞLARIMIZ

ARAŞTIRMA MERKEZLERİMİZ