İLKE Bülten 6 Yayımlandı

22 Ağustos 2016

İLKE, camia mensupları arasındaki arasında dayanışmayı ve kardeşliği arttırmaya yönelik faaliyetler düzenlemeye devam ediyor.

Ramazan ayının bereketiyle, İLKE mensupları ve aileleri iftar yemeğinde bir araya geldi. Yoğun bir katılımla gerçekleşen iftar, İLKE ve kurumlarına gönül vermiş kişileri bir araya getirdi. İLKE çatısı altında bulunan diğer kurumlarımız da geçtiğimiz dönemde mensupları ile ilişkilerini güçlendirmeye yönelik programlar düzenledi.

İLEM 15. yılını mezun ve mensuplarının bir araya geldiği bir programla kutladı. İLEM Yönetim Kurulu’nda da görev değişikliğinin gerçekleştiği programa, İLEM’e emek ve gönül vermiş birçok öğrenci, akademisyen ve destekçi katıldı. YEKDER’in geleneksel hale gelen yıl sonu kahvaltısında ise bu yıl Aşamalı Seminerler Programı’ndan (ASP) mezun olan öğrenciler ile eski mezunlar ve hocalar bir araya geldi. YEKDER’in kuruluşundan bu yana faaliyet gösteren ASP hakkında katılımcıların samimi düşünce ve dilekleri bu birlikteliğin daha uzun yıllar süreceğini gösterdi.

İGİAD ise geçtiğimiz dönem içerisinde gerçekleştirdiği kahvaltı,piknik ve iftar davetleriyle üyeleri ve ailelerini bir araya getirdi. İş ve akademi dünyasından çok sayıda davetlinin katıldığı programlar sıcak ve renkli görüntülere sahne oldu.
Kurumlarımızda birliktelik ve bağlılığın artarak devam ettiği yeni çalışmaların gerçekleşmesi temennisiyle.

ÜYE KURULUŞLARIMIZ

ARAŞTIRMA MERKEZLERİMİZ