16. Kurumsal koordinasyon Toplantısı Yapıldı

14 Haziran 2019

İLKE İlim Kültür Eğitim Derneği çatısı altında yer alan kurumları ile koordinasyonu artırmak amacıyla yapılan Kurumsal Koordinasyon Toplantılarının 16’ncısı İLKE Merkezinde  gerçekleştirildi. Koordinasyon toplantıları dernek yönetim kurulu başkanları, genel sekreterleri ve yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla yapılıyor.

Kurumsal koordinasyon toplantısında İLKE Yürütme Kurulu Başkanı Lütfi Sunar, YEKDER Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Özgür, İGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Karahan, İLEM Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Güder  ve derneklerin yönetim kurulu üyeleri ile genel sekreterler iştirak etti.

Toplantıda kurumların son beş aylık faaliyetleri değerlendirildi ve gelecek dönemin faaliyet planları konuşuldu. İLKE Vakfı’nın kuruluş sürecinin de gündeme geldiği toplantıda kurumlarımızın kamuya yönelik iletişim çalışmalarında işbirliğine yönelik yeni adımlar ele alındı.

Toplantıda dernek başkanları proje ve çalışmaları hakkında bilgi verdi. İLKE ve kurumlarının geleceklerine etki edecek vizyon ve projelerin de konuşulduğu toplantı karşılıklı iyi niyet temennileri ile son buldu.

ÜYE KURULUŞLARIMIZ

ARAŞTIRMA MERKEZLERİMİZ