14. Kurumsal Koordinasyon Toplantısı Gerçekleştirildi

14 Eylül 2018

İLKE İlim Kültür Eğitim Derneği çatısı altında yer alan kurumları ile koordinasyonu artırmak amacıyla yapılan Kurumsal Koordinasyon Toplantılarının 14’üncüsü Türkiye İktisadi Girişim ve İş Ahlakı Derneği (İGİAD)'nin ev sahipliğinde gerçekleşti. Kordinasyon toplantıları dernek yönetim kurulu başkanları, genel sekreterleri ve yönetim kurullarından iki üyenin katılımıyla yapılıyor.

Kurumsal Kordinasyon toplantısında İLKE Yürütme Kurulu Başkanı Lütfi Sunar, İGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Karahan, İLEM Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Güder, YEKDER Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Özgür ile beraber, yönetim kurullarını temsilen Nihat Erdoğmuş, Lokman Özkara, Yusuf Alpaydın, Taha Eğri, Ömer Bedrettin Elçiçek, Nurullah Mahmut Dündar, Muhammed Emin Palas, Hüseyin Türkan, Muhammed Fatih Sağlam, Muhammed Öztabak ve Talha Erdoğmuş ve katıldı. Ayrıca İLKE Genel Sekreteri Kadir Yaman, İLEM Genel Sekreteri Mehmet Yıldırım, YEKDER Genel Sekreteri Yasin Aydın, İGİAD İdari ve Mali İşler Yöneticisi Tezcan Kuzu ve İGİAD Koordinatörü Sinan Polat hazır bulundu.

Toplantıda dernek başkanları proje ve çalışmaları hakkında bilgi verdi. İLKE ve kurumlarının geleceklerine etki edecek vizyon ve projelerin de konuşulduğu toplantıda yeni dönem çalışmaları da ele alındı.

Toplantı karşılıklı iyi niyet temennileri ile son buldu.

ÜYE KURULUŞLARIMIZ

ARAŞTIRMA MERKEZLERİMİZ