İletişim ve Medya Yönetimi

26 Kasım 2016 Cumartesi 11:00 - 14:00
Takvime ekle!
Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) İstanbul Koordinasyon ve Eğitim Merkezi

İLKE Derneği, iki yıldır yoğun katılımla gerçekleştirilen “STK Yönetici Eğitimi”nin de içerisinde yer aldığı STK AKADEMİSİ’ni kurdu. Akademi bünyesinde “STK Yönetici Eğitimi”nin yanı sıra “STK Kapasite Geliştirme Eğitimleri” ve “Siviliz Konuşmaları” yer almaktadır.

İLKE STK AKADEMİSİ kapsamında organize edilen Kapasite Geliştirme Eğitimleri’nin dördüncüsü olan “Veri Kullanımı” eğitimi Müşteri İlişkileri Direktörü olarak çalışan aynı zamanda İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde Reklamcılık ve Halkla İlişkiler üzerine Doktora yapan Sayın Esra SALTIK YAMAN tarafından 26 Kasım 2016 Cumartesi günü verilecektir. Eğitim 10.00-13.00 arasında gerçekleştirilecek olup, Medya İletişim Stratejisi Oluşturma, Etkin Medya İletişim Planı Hazırlama, Basın Bülteni Yazma, Basın Toplantısı Yapma ve Röportaj Hazırlığı gibi konular ele alınacaktır.

24 Eylül'de “Bilgi ve Belge Yönetimi” eğitimi ile başlayan İLKE STK Kapasite Geliştirme Eğitimleri 18 Şubat 2017’ye kadar devam edecektir. Eğitimlere katılabilmek için bir sivil toplum kuruluşunda aktif olarak görevde bulunmak gerekmektedir.

KURULUŞLARIMIZ