İLKE Bülten 9 (Ocak-Mart 2017)

KATKIDA BULUNANLAR
YAYIN TARİHİ
Nisan 2017
44 Sayfa

İLKE ve kurumları ilim geleneğimizin izinde iş dünyasında, sivil din eğitimi alanında, akademi camiasında; kıymetli ve nesilden nesile aktarılacak işlere imza atmaya 2017 yılında da devam ediyor.

İLEM; İhtisas ve Eğitim programlarıyla yine dopdolu bir sezona girdi. Her biri alanında uzman olan ve yenilikçi çalışmalarıyla göz dolduran eğitimcilerimiz, akademisyenlerimiz lisans ve lisansüstü öğrencilerine hazırladıkları yoğun içerikli programlarla rehberlik etmeye devam ediyor. İLEM, Kudüs davasını kalemle yükseltmek; kelimeleri Mescid-i Aksa’nın mübarek mihrabından yankılanacak bir sesle genç araştırmacılara sunmayı amaçladığı Kudüs Konuşmaları Serisi’ni gerçekleştiriyor.

İGİAD, her yıl düzenlediği Girişimcilik Ödül Töreni’nin 2016 ödüllerini seneye özel olarak, 15 Temmuz’da ülkemizin işgaline yönelik darbe girişimine karşı durarak, vatanı kahramanca savunana milletimize ithafen düzenlendi.

YEKDER ise, sivil din eğitimi çalışmalarına bu yıl da farklı konu ve atölyelerle devam ediyor. Sadece eğitimcileri geliştirme programlarını değil, ebeveynlerin çocuklarıyla ilişkilerinde izlemeleri gereken metodlara da yoğunlaşan YEKDER’in etkinliklerini bültenimizde okuyabilirsiniz.

2017 yılının ilk bülteninde kurumlarımızın Ocak-Şubat ve Mart aylarında gerçekleştirdikleri etkinlikleri okuyabilir ve çalışmalarımız hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Sizi İLKE ve kurumlarının 2017’de yayımlanan ilk bülteniyle, kurumlarımızın göz dolduran, ufuk açan çalışmalarıyla baş başa bırakıyor, keyifli okumalar diliyoruz.

KURULUŞLARIMIZ