İLKE Kurumsal Koordinasyon Toplantısı Düzenlendi

21 Mayıs 2018 Pazartesi

İLKE İlim Kültür Eğitim Derneği çatısı altında yer alan kurumları ile koordinasyonu artırmak amacıyla yapılan Kurumsal Koordinasyon Toplantılarının sonuncusu İLKE Derneği ev sahipliğinde gerçekleşti. Kordinasyon toplantıları dernek yönetim kurulu başkanları, genel sekreterleri ve yönetim kurullarından iki üyenin katılımıyla gerçekleşiyor.

Kurumsal Kordinasyon toplantısında İLKE Yürütme Kurulu Başkanı Lütfi Sunar, İGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Karahan, İLEM Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Güder, YEKDER Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Alpaydın ile beraber, yönetim kurullarını temsilen Nihat Erdoğmuş, Taha Eğri, Yunus Kılıç katıldı. Ayrıca İLKE Genel Sekreteri Kadir Yaman, İLEM Genel Sekreteri Mehmet Yıldırım, YEKDER Genel Sekreteri Yasin Aydın, İGİAD İdari ve Mali İşler Yöneticisi Tezcan Kuzu ve İGİAD Koordinatörü Sinan Polat hazır bulundu.

Toplantıda dernek başkanları proje ve çalışmaları hakkında bilgi verdi. İLKE ve kurumlarının geleceklerine etki edecek vizyon ve projelerin de konuşulduğu toplantıda yeni dönem çalışmaları da ele alındı. Kurumlar arası iletişim planının da konuşulduğu toplantıda İLKE ve kurumlarının birbirine tanıtım desteği verilmesi üzerine duruldu. 26 Mayıs 2018'te yapılacak İLEM, 4 Haziran 2018'te yapılacak YEKDER kongreleri hazırlık çalışmaları konuşuldu.

Toplantı karşılıklı iyi niyet temennileri ile son buldu.

KURULUŞLARIMIZ