Gündem Konuşmaları 6 | Yerel Yönetimlerde Kültür Politikaları

15 Mayıs 2018 Salı 19:00
Takvime ekle!
İLKE Merkez Bina

İLKE Gündem Konuşmaları etkinliklerinin altıncısı 15 Mayıs 2018 Salı 19:00'da İLKE Derneği Teras Salonu'nda yapılacak. Programda İbn Haldun Üniversitesi Öğretim Üyesi Faruk Yaslıçimen "Yerel Yönetimlerde Kültür Politikaları" konulu bir sunum yapacak.

İLKE Derneği Politika Notları serisinin altıncısı hazırlandı. Faruk Yaslıçimen'in kaleme aldığı "Yerel Yönetimlerde Kültür Politikaları" konulu politika notunda yerel yönetimlerin kültür politikaları ve bu çerçevede düzenlenen etkinlikler irdeleniyor. Dikkate değer öneriler sunan metin, uygulamaya dönük politikalar için önem arz ediyor.

Her ay yayımlanan İLKE Politika Notları, metinlerin yazarları ve ilgili kişilerin katılımıyla düzenlenen İLKE Gündem Konuşmaları etkinliklerinde müzakere edilmektedir. Yerel yönetimlerin kültür politikalarını konu alan yeni Politika Notu da metnin yazarı Faruk Yaslıçimen'in yanısıra uzmanların katılımıyla 15 Mayıs 2018 Salı günü 19.00'da İLKE Teras Salonu'nda gerçekleştirilecek Gündem Konuşmaları'nda değerlendirilecektir. Toplantıya katılımınızı bekleriz.

POLİTİKA NOTU'NU OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

KURULUŞLARIMIZ